Listing Courtesy of:

CincyMLS / Hms Real Estate
140 Dan Haven Place Springboro, OH 45066
Sold on 03/02/2026
Sold Date:
03/02/2026
Lot Size
7,841 SQFT
Type
Single-Family Home
Year Built
2025
Bought with
David P Campbell, Coldwell Banker Heritage
Source
CincyMLS
Last checked May 16 2026 at 6:07 PM GMT+0000
Interior Features
- 9ft + Ceiling
Listing Price History
Nov 26, 2025
Price Changed
$549,900
-3%
-$15,000
Oct 13, 2025
Price Changed
$564,900
-2%
-$10,000
Oct 01, 2025
Price Changed
$574,900
-2%
-$10,000
Aug 26, 2025
Price Changed
$584,900
-1%
-$5,000
Aug 18, 2025
Price Changed
$589,900
-2%
-$10,000
Jul 28, 2025
Price Changed
$599,900
-2%
-$10,000
Jul 01, 2025
Price Changed
$609,900
-34%
-$315,002
Jun 17, 2025
Listed
$924,902
-
-